Blog

Toto jaro bych ráda udělala radost nosícím maminkám v podobě slevy. Vyfotím pouto a lásku mezi Vámi a Vašim miminkem v různorodých šátcích, ať už ji máte novou, nebo po prvním dítěti. Chcete mít neobvyklé a profesionální fotky se svým miminkem? Kontaktujte mě. Na tuto speciální nabídku se vztahuje jednotná
Portréty, Rodina
Rozhodli jste se zaplatit si profesionálního fotografa, aby Vám udělal kvalitní fotky? Gratuluji, protože pokud si vyberete takového, který bude odpovídat Vašemu gustu, pak to budou nejspíše jedny z těch lépe utracených peněz ve Vašem životě. Každopádně nezapomeňte na to, že kvalitní výsledek si žádá i Vaši kvalitní přípravu. Je
Všetky články
vitaskova (2)
Prosinec 3, 2017

Malý Šimonko s mamkou

Veľmi príjemné fotenie s maminkou a jej synom Šimonkom. Bolo už síce chladno, ale všetci sme to zvládli. 🙂 Zvečnili sme aj novú krásnu nosiacu šatku, ktorá bola hlavným motívom fotenia.
Portréty, Rodina
klimkova (1)
Aj napriek zime a vetru sme sa prešli po krásnej zafarbenej prírode a nafotili tieto momentky. 🙂
Rodina
rodinne focení, focení detí, fotografka praha,
Krásné focení jedné velkej rodiny ktera si s sebou na focení v čase podzimních prázdnin vzala i babičku ze Slovenska a strýce.
Rodina, Všetky články
foceni deti, focení rodín, fotografka praha
Vítězka soutěže s její krásnou rodinou. 🙂 Rodinka chtěla fotografie, na kterých jsou všichni, protože děti si fotí sami doma.
Rodina, Všetky články
pes
Červenec 5, 2017

Alma

         
Naše zvieratká